טקס סווטלודג' מסורתי 06/11/2021

 לידת ירח חדש. ב' בחודש כיסלו

עם הלילות המארכים, שעון החורף שמעצים תחושה זו ומספר לילות ללא ירח אנחנו מגיעים ללילה ראשון לחודש כיסלו בו מולד הירח יאיר את השקיעה.

אלו ימים לא פשוטים, בהם חוסר הוודאות מחלחלת, התנועה מבקשת ריפוי, כוחות חזקים מנהלים את חיינו. הפחד שולט בחלקים נרחבים של התודעה האנושית, הפחד למות, הפחד לחיות. מדינות שלמות מקדשות את החיים בכפיית תבניות ושלילת חופש פרט.

אל מול כל אלו , היום, יותר מתמיד חשוב לזכור ולהיזכר, העצמינו, בעצמיותינו, בחופש הפנימי.

במרחב הטקסי אנחנו יכולים להפגש שוב. להקשיב, להשמיע, לנשום, לשאוף . אל לנו לפחד מהפחד, נסכים לקבלו. אל לנו לפחד מהחושך, מתוכו יוולד האור. כשהיקום סביבינו חי , פעים בנו חיים, מתעוררת בנו התקווה לשינוי. פנימי עמוק ומעמיק. לשינוי שמתחיל מבפנים ונובע מאיתנו אל כל קשרינו. בואו ונסכים להתכנס, להאסף, לקבל את כוליותינו. להסככים להיכנע לתנועה. התנועה הפנימית שמהווה מצפן ומכוון לדרכינו במטריקס של החיים. בואו להזיע. להוציא ולהתנקות. בואו להיטען, לקבל חזון להמשך המסע. בואו להיוולד מחדש בטקס שכל כוונתו טובה ומיטיבה בואו לשבת יחד, גברים ונשים שחולקים אמת פשוטה של רצון וכוונה טובה. בואו באהבה מומלץ להביא בגד נוח לסווט, מגבת, בגדים להחלפה, ומשהו קל לנשנש בסיום הטקס, על בסיס תפריט צמחוני/ טבעוני מומלץ לאכול קל במהלך היום. הטקס פתוח לנשים וגברים כאחד. הרשמה מראש. 6/11/2021 19:00 עלות: 150 ש"ח ( למי שצריך, מוזמן לדבר אתי ) 052-4070055 הגעה למתחם פעימת החיים: מרחוב האנקור 19 נכנסים לשטח פתוח שמאחורי תחנת האוטובוס ( אפשר גם לחנות שם). הליכה של כ 80 מטר דרומה, משם כבר אפשר לראות את האש בצד שמאל.

להרשמה לאירוע
Featured Posts
Recent Posts

תודה! נשתמע

Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square